הצהרת פרטיות - רונסון ישראל

הצהרת פרטיות

מועד תוקף: 7 במאי 2018

אנו ב"רונסון נדל"ן" מכבדים את חששותיך בנוגע לפרטיותך.

בהודעת פרטיות זו מוצגים פרטי המידע האישי שאנו אוספים אודות צרכנים, כיצד אנו משתמשים במידע ואת מי אנו משתפים בו.

בהודעה מתוארים גם האמצעים שאנו נוקטים בכדי להגן על המידע האישי שלך.

המידע שאנו משיגים

אנו עשויים להשיג מידע אישי אודות הצרכנים. סוגי המידע האישי שאנו עשויים להשיג כוללים:

 נתוני התקשרות אישיים ושל העסק: כגון שם, שם החברה, כתובת פיזית, כתובת דוא"ל ומספר  טלפון או פקס

 שמות, כתובות דוא"ל ומספרי טלפון של אחרים, שאליהם אנו מתבקשים לשלוח מידע

 מיקומו הגאוגרפי של המכשיר הנייד שלך אם אתה משתמש בתכונות מסוימות של היישומים שלנו

 מידע אישי אחר העשוי להימסר לנו לצורך קבלת שירות או מוצר שלנו

בנוסף, כשתיכנס לאתרי האינטרנט שלנו, תשתמש ביישומים שלנו או תפעל תוך אינטראקציה עם כלים, רכיבים גרפיים או תוספים אחרים, אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באמצעים ממוכנים ,כגון קובצי עוגיות משואות רשת. המידע שאנו אוספים בצורה זו כולל כתובת IP, מזהה יחיד של התקן, מאפייני דפדפן, מאפייני מכשיר, מערכת הפעלה, העדפות שפה, כתובות URL ממליצות ,מידע על פעולות שבוצעו ותאריך ושעה של הפעילות.

"עוגיות" הן קבצי טקסט שאתרי אינטרנט שולחים למחשבי המבקרים באתר או למכשיר אחר המחובר לאינטרנט, לצורך זיהוי ייחודי של הדפדפן של המבקר או לאחסון מידע או הגדרות בדפדפן. "משואות רשת", המוכרות גם כתגיות אינטרנט, תגיות פיקסל או clear GIF , מחברות דפים או יישומי אינטרנט לשרתי אינטרנט והן משמשות לשידור מידע חזרה אל שרת אינטרנט .באמצעות שיטות האיסוף הממוכנות האלה אנו משיגים ומאחסנים "נתוני רצף הקלקות ,"המספקים לנו דפוסי שימוש. אנו עשויים לקשר פרטי מידע מסוימים שאספנו באמצעים הממוכנים, כגון נתוני הדפדפן שלך, עם מידע אחר שהשגנו אודותיך כדי שנדע למשל אם פתחת הודעת דוא"ל ששלחנו לך.

כמו כן ייתכן שנשתמש בכלי ניתוח של צד שלישי האוסף מידע על תנועת מבקרים באתרים או יישומי האינטרנט שלנו. תוכל ללמוד מהדפדפן שלך כיצד לקבל הודעה על קבלת עוגיות מסוימות או כיצד להגביל או לנטרל עוגיות מסוימות. אולם עליך לדעת שבלי עוגיות לא תוכל להשתמש בכל מאפייני האתרים או היישומים שלנו.

אנחנו וגם גורמים אחרים, כגון רשתות הפרסום שלנו, עשויים לאסוף מידע אישי אודות הפעילות באינטרנט מצד המבקרים שלנו, לאורך זמן ובאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים, כאשר הם משתמשים באתרים וביישומים שלנו.

ספקי היישומים, הכלים, הרכיבים הגרפיים והתוספים מצד שלישי באתרים וביישומים שלנו ,עשויים להשתמש גם באמצעים אוטומטיים לאיסוף מידע אודות האינטראקציה שלך עם התכונות הללו. מידע זה כפוף למדיניות או להצהרות הפרטיות של הספקים האמורים.

 

כיצד אנו משתמשים במידע שהשגנו

אנו עשויים להשתמש במידע שהשגנו כדי:

 לספק מוצרים ושירותים

 לספק תמיכת לקוחות ולהגיב אליך ולתקשר אתך בנוגע לבקשות, שאלות והערות

 להציע לך מוצרים ושירותים שלדעתנו עשויים לעניין אותך

 להודיע על אירועים מיוחדים, תוכניות, סקרים, תחרויות, הגרלות והצעות או מבצעי קידום  מכירות אחרים, ולנהל את השתתפותך בהם

 לאפשר לך לפרסם בבלוגים שלנו, ולתקשר עמנו באמצעות מדיה חברתית

 לטפל בתלונות שנקבל בנוגע לשירותים שלנו

 להפעיל, לבצע הערכה ולשפר את העסק שלנו, כולל פיתוח מוצרים ושירותים חדשים, ניהול התקשורות שלנו; לברר את יעילות המכירות, השיווק והפרסום שלנו; לנתח ולשפר את המוצרים,  השירותים, האתרים ויישומי האינטרנט שלנו;

 לבצע ניתוחי נתונים, כולל חקר שווקים ולקוחות, ניתוח מגמות, ניתוח פיננסי ואנונימיזציה  של מידע אישי.

 להגן, לזהות ולמנוע מרמה ומעשים פליליים, תביעות ונושאי חבות אחרים.

 לעמוד בדרישות החוק הנוהג ובכללי המדיניות שלנו.

בנוסף, אנו משתמשים במידע שנאסף בצורה מקוונת באמצעות עוגיות, משואות רשת ואמצעים ממוכנים אחרים למטרות כגון:

  1. התאמה אישית של ביקורי המשתמשים שלנו באתרים וביישומי האינטרנט שלנו
  2. אספקת תוכן כולל פרסום, המותאם לנושאי העניין של לקוחותינו ולצורה שבה המשתמשים שלנו גולשים באתרים וביישומי האינטרנט שלנו
  3. ניהול העסק שלנו .אנו עשויים להוסיף לנתונים שאנו אוספים באמצעים ממוכנים מידע אודות המיקום שלך)כגון המיקוד שלך (כדי לשלוח אליך חומר העשוי לעניין אותך. כמו כן אנו מסתייעים במידע זה באבחון בעיות טכניות ובעיות שירות, בניהול האתרים ויישומי האינטרנט שלנו, בזיהויה משתמשים באתרים וביישומי האינטרנט שלנו ובאיסוף מידע דמוגרפי אודות המשתמשים שלנו. אנו מסתייעים בנתוני רצף הקלקות כדי לברר דפוסי השימוש וכיצד נוכל להתאים אישית את האתרים ויישומי האינטרנט שלנו כדי לענות טוב יותר על צורכי המשתמשים שלנו.

פרסום תלוי עניין

באתרים וביישומי האינטרנט שלנו אנו עשויים לאסוף מידע על הפעילות המקוונת שלך, כדי להסתייע בו כשאנו מספקים לך פרסום על מוצרים ושירותים מותאמים אישית לנושאי העניין האישיים שלך. סעיף זה בהצהרת הפרטיות שלנו מספק פרטים ומסביר כיצד להשתמש באפשרויות הבחירה העומדות לרשותך .

אתה עשוי לראות מודעות מסוימות באתרי אינטרנט אחרים, משום שאנו משתתפים ברשתות פרסום. רשתות אד נטוורקס מאפשרות לנו לייעד את המסרים שלנו למשתמשים באמצעות נתונים דמוגרפיים ואמצעים – קונטקסטואליים ותלויי עניין. רשתות אלה עוקבות אחרי הפעילות המקוונת שלך לאורך זמן, על ידי איסוף מידע – באמצעים ממוכנים כולל השימוש בעוגיות, בתגיות שרתי רשת ובמשואות רשת. הרשתות משתמשות במידע זה כדי להציג לך פרסומות המותאמות אישית לנושאי העניין האישיים שלך.

מידע לשיתוף

אנחנו לא מוכרים וככלל איננו משתפים אחרים במידע אישי עליך, למעט כמתואר בהצהרת פרטיות זו.

האפשרויות שלך

אנו מציעים לך כמה אפשרויות כדי לקבוע כיצד נתקשר אתך ואיזה מידע נאסוף ממך. באפשרותכם לבחור שלא לקבל דוא"ל שיווקי מאיתנו על ידי לחיצה על הקישור הסרה מרשימת תפוצה אשר נימצא בתחתית הדיוורים השיווקיים שלנו,.

או להתנגד בכל עת מטעמים לגיטימיים וללא תשלום לעיבוד המידע האישי שלך, ואנו ניישם את העדפותיך מאותו רגע ואילך.

כיצד אנו מגינים על מידע אישי

אנו מקיימים אמצעי הגנה מנהליים, טכניים ופיזיים שנועדו להגן על המידע האישי שתספק מפני השמדה, אובדן, שינוי, גישה, חשיפה או שימוש לא מכוונים, לא חוקיים או לא מורשים .למרות העובדה שאנו נוקטים צעדים להגבלת הגישה למתקנים ולכלים שלנו לאנשים מורשים, מידע המופיע בחלק החיצוני של חבילה או מכתב נחשף לזולת.

עדכונים להצהרת הפרטיות שלנו

הצהרת פרטיות זו עשויה להתעדכן מעת לעת וללא הודעה מוקדמת אליך להצגת השינויים בנהלים שלנו בנוגע למידע אישי. אנו נפרסם הודעה בולטת באתרי האינטרנט שלנו כדי להודיע לך על כל שינוי משמעותי בהצהרת הפרטיות שלנו, ונציין בראש ההודעה מתי הוחל העדכון האחרון.

איך ליצור עמנו קשר

אם יהיו לך שאלות או הערות בנוגע להצהרת פרטיות זו, או אם תרצה לעדכן מידע שלך שנמצא בידינו בנוגע להעדפותיך,

נא ליצור עמנו קשר באמצעות דוא"ל בכתובת:

office@ronson.co.il

בקרו אותנו ב:

ההדמיות, ההנפשות והמודלים של המבנים המוצגים באתר www.ronson.co.il. דומים לאובייקט הסופי ככל שניתן, כלומר הם עשויים להיות שונים מהמקור, במראה המבנים בפועל, פיתוח הקרקע וסביבת הנכס, גם מבחינת סכמת הצבעים. יחד עם זאת, התכונות והפרטים הבסיסיים ופונקציונליות המבנים לא ישתנו.

נגישות